İçeriğe geç

Makro Danışmanlık

Saatler süren rapor hazırlamaya artık son!

Saatler süren rapor hazırlamaya artık son!
Önünüzde bitirmeniz gereken işler, gözünüzde büyüttüğünüz raporlar ve ilerleyen saatler… Siz sadece dinlenmek için arkanıza yaslanın ve müziğinizi açın. Tek yapmanız gereken bir düğmeye basmak! Sonrasında bütün rapor alma yükünüz problem kaynağı olmaktan çıkıp önünüzde hazır hale gelecek. Alanında uzman danışmanlarımıza istediğiniz raporları siz belirtin, biz size çözümü, makrolarla birlikte pratik bir sistemle sunalım. Yaptığınız işte ne tür bir ihtiyaç olduğunu birlikte ücretsiz inceleyelim.

Size Özel Excel Fonksiyonları Geliştirelim

Excel programı içerisinde verdiğimiz örneklerle birlikte birçok fonksiyon bulunmaktadır. Buna rağmen aklınıza gelen ‘keşke şunu da yapsa ama yok artık, bu kadarını da yapamaz’ düşüncelerini, ‘vay be, daha neler de yapıyordur’ düşünceleri ile değiştirmeye geliyoruz.
Eğer sizde ihtiyacınıza yönelik ‘şöyle’ bir fonksiyon olsaydı diyorsanız biz sizin için ‘şöyle’ fonksiyonunun adını koymaya ve bu fonksiyonu geliştirmeye hazırız. Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede bir toplantı yapalım ve size en uygun fonksiyonu sizin verileriniz üzerinde sunalım.